Author: Y***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮質還不錯、髮量偏少但是是可以接受的範圍、顏色非常好看!
顏色: 彩色
Price: NT$330
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 285 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2303279911452255 |
Author: Y***n
Date:
Review: 髮質還不錯、髮量偏少但是是可以接受的範圍、顏色非常好看!
顏色: 彩色
Author: n***z
Date:
Review: CP值高: 🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻
顏色: 彩色
Author: j***a
Date:
Review: Supeeeeer love this wig!!! Looks naturaaaal :) Thank you so muuuch! Really love the wig from Alice Garden!!!
顏色: 彩色
Author: k***6
Date:
Review: Easy to wear: So cute, love them so much!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.